Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: petr_
« kdy: Února 24, 2014, 10:20:56 »

Mám kartu SB Live 5.1 a 4 reproduktory v nastavení surround 4.0. Problém je v nastavení prolínání - poměru přední-zadní. Nyní je tam naprogramovaná nějaká automatika, která brání ručnímu nastavení. (sama vrací nastavení na svoje) V podstatě zadní reproduktory jsou na 100% a přední velmi slabě. Hlasitost musím mít na 4%, což je neúnosné pro regulaci.

Což je v režimu pulse audio. V režimu Alsa (pulse vypnuto) lze trochu ovlivnit vlastnosti přepínačem SB ..output jack, buď zase hrají jen přední, nebo lze něco nastavit, ale jen na 1 píseň. Zase se hádají mezi sebou jezdce, jeden nahoru, druhý dolů podle svojeho. Prostě horor.

V etc nic nelze nastavit, opravit, zablokovat (pulse, audio), je to řešeno někde jinde.

Poraďte prosím, kde je šance tu hrůznou automatiku vypnout.