Poslal: Pavelt
« kdy: Června 22, 2013, 09:35:01 »Pokus:
Zapnu pc, několikrát zkusím vysunou a zasunout cd, funguje to.
Instaluji sw, vložím instalační DVD, načte se dvd media core
a už nejde vysunout tlačítkem na dvd mechanice.
Startuji Dolphin a klikám pravým tlačítkem myši na ikonu DVD. Vybírám "Vysunout".
Objevuje se hlášení: "Authentication is required to unmount ..."Dávám heslo pro roota.
Znovu RMB a vysunout. OK, šuplík s DVD je venku.
Když toto celé opakuji, ale nestartuji pro vysunutí Dolphin ale K3B, K3B po mně žádnou autentifikaci nechce
a vysune mechaniku hned.
To přeci není běžné, aby si systém CD nebo DVD takhle blokoval. Pořád váhám, jestli to jako bug nahlásit.
Zapnu pc, několikrát zkusím vysunou a zasunout cd, funguje to.
Instaluji sw, vložím instalační DVD, načte se dvd media core
a už nejde vysunout tlačítkem na dvd mechanice.
Startuji Dolphin a klikám pravým tlačítkem myši na ikonu DVD. Vybírám "Vysunout".
Objevuje se hlášení: "Authentication is required to unmount ..."Dávám heslo pro roota.
Znovu RMB a vysunout. OK, šuplík s DVD je venku.
Když toto celé opakuji, ale nestartuji pro vysunutí Dolphin ale K3B, K3B po mně žádnou autentifikaci nechce
a vysune mechaniku hned.
To přeci není běžné, aby si systém CD nebo DVD takhle blokoval. Pořád váhám, jestli to jako bug nahlásit.


Každopádně, ještě máš možnost vysouvat mechaniku tím, že strčíš třeba jehlu do maličkého otvoru vedle tlačítka. (Tak to aspoň u zaseknutí dělám já