Autor Téma: nemůžu se přihlásit  (Přečteno 2627 krát)

codyk

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 125
  • Karma: +1/-3
    • Zobrazit profil
nemůžu se přihlásit
« kdy: Listopad 19, 2012, 16:25:17 »
ahoj zas mám problém nemůžu se přihlásit místo toho mi to napíše: call to lnusertemp failed temporary directories full? check your installation a  hotovo konec vrátí mě to zpět na prihlaseni

codyk

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 125
  • Karma: +1/-3
    • Zobrazit profil
Re:nemůžu se přihlásit
« Odpověď #1 kdy: Listopad 19, 2012, 17:57:27 »
takže jsem nakonec provedl novou instalaci os bez formátování úložného disku a vše jede

Yullaw

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 737
  • Karma: +53/-0
    • Zobrazit profil
Re:nemůžu se přihlásit
« Odpověď #2 kdy: Listopad 19, 2012, 20:02:40 »
ahoj zas mám problém nemůžu se přihlásit místo toho mi to napíše: call to lnusertemp failed temporary directories full? check your installation a  hotovo konec vrátí mě to zpět na prihlaseni

takže jsem nakonec provedl novou instalaci os bez formátování úložného disku a vše jede

Aaaaa, máme tu další "vzorový dotaz". Jak můžeš očekávat, že ti takhle někdo pomůže?  :o

Když se budeš chtít ptát, prosím, přečti si nejdříve: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru a dodržuj to! Jinak se nediv, že ti (skoro) nikdo neodpoví...

Ač nerad K -1  :(


Mageia 6 (64bit), KDE Plasma 5.8.7, Kernel 4.9.56-desktop-1.mga6
Notebook Acer Aspire E1-571G
CPU:Intel® Core i5-3230M 2.6GHz, GPU:Intel+nVidia Optimus GeForce 710M

codyk

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 125
  • Karma: +1/-3
    • Zobrazit profil
Re:nemůžu se přihlásit
« Odpověď #3 kdy: Listopad 20, 2012, 11:09:58 »
no já se omlouvám, ale zaskočilo mě to. tlačil mě čas a internet na mobilu není zrovna nejlepší tedy u mě. příště se polepším, jen doufám, že to nebude brzy. stále jsem a dlouho ještě budu ve fázi objevování linuxu resp. Mageii ... odjakživa jsem pouhopouhým uživatelem jakéhokoli os a u linuxu si stále nemůžu zvyknout na jinší styl práce než u winu (u kterého jsem byl od verze 3.1 nebo jak to bylo do win 7), ale i tak děkuji za odpověď resp. příspěvěk