Autor Téma: Jak donuti Dolphin ke stjnému režimu zobrazování ?  (Přečteno 2317 krát)

Josef Kadleček

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Jak donuti Dolphin ke stjnému režimu zobrazování ?
« kdy: Září 04, 2012, 06:32:54 »
Vážení přátelé, po spuštění se zobrazují vždy ikony, což je pro mě krajně nepřehledné, chci "Podrobnosti". Maximálně se stane, že když ho vypnu v nějaké složce, přepnuté do Podrobnosti, při novém startu ho tak najdu. Skokem do jiné složky jsou tam ale zas ikony, šlak by mě trefil. Globální nastavení - asi jsem úplně vymázlej - nikde nemůžu najít.

Najde se někde ?

Dík
Pep
Pirátem se člověk nestává, ale rodí;

Už alespoň 2000 let nám vládnou diagnostikovatelní psychopati. Proto ty války, a obrovské majetkové rozdíly, hierarchie moci. To je vědecky dokázáno. Ve státní správe jich je vždy nejvíc. Je to jen na nás, co s tím uděláme.

Josef Kadleček

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Jak donuti Dolphin ke stjnému režimu zobrazování ?
« Odpověď #1 kdy: Září 07, 2012, 21:27:24 »
Přátelé, to jsem fakt takový blázen, že to nikde nevidim ?
Pirátem se člověk nestává, ale rodí;

Už alespoň 2000 let nám vládnou diagnostikovatelní psychopati. Proto ty války, a obrovské majetkové rozdíly, hierarchie moci. To je vědecky dokázáno. Ve státní správe jich je vždy nejvíc. Je to jen na nás, co s tím uděláme.

Ivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Příspěvků: 288
  • Karma: +5/-1
    • Zobrazit profil
Re:Jak donuti Dolphin ke stjnému režimu zobrazování ?
« Odpověď #2 kdy: Září 07, 2012, 21:42:50 »
Ak si dám Nastaviť Dolphin, tak vo Všeobecných nastaveniach v Správaní (neviem ako to je pomenované po česky) sú "Vlastnosti zobrazenia". A tam dám (samozrejme po nastavení zobrazenia na podrobnosti už v okne) zakliknem <B Používať spoločné nastavenie zobrazenia pre všetky preiečinky/B>. A mám to.
Mageia 9/64 bit
Plasma5

Josef Kadleček

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Jak donuti Dolphin ke stjnému režimu zobrazování ?
« Odpověď #3 kdy: Září 09, 2012, 20:36:24 »
No, mě to změní jen ten pohled na ten adresář, kde právě jsem. Ostatní mají furt ikony  >:(
Zkusím ještě refresh x-ek.
Pep
Pirátem se člověk nestává, ale rodí;

Už alespoň 2000 let nám vládnou diagnostikovatelní psychopati. Proto ty války, a obrovské majetkové rozdíly, hierarchie moci. To je vědecky dokázáno. Ve státní správe jich je vždy nejvíc. Je to jen na nás, co s tím uděláme.

Josef Kadleček

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Jak donuti Dolphin ke stejnému režimu zobrazování ? Vyřešeno
« Odpověď #4 kdy: Září 09, 2012, 21:06:38 »
Tak jo - "Použít na všechny složky". Když je to v každé verzi jiné, člověk není už ve střehu, jako zamlada.
OffTopic : Jó, jó, zlatý widle, tam měl člověk stejnou verzi dvacet let a furt stejně spokojenej  >:(

Promiňte přátelé, ale už na to mám ve svém gerontím věku nárok.

Děkuji velmi zdvořile, zejména za trpělivost
Pep
Pirátem se člověk nestává, ale rodí;

Už alespoň 2000 let nám vládnou diagnostikovatelní psychopati. Proto ty války, a obrovské majetkové rozdíly, hierarchie moci. To je vědecky dokázáno. Ve státní správe jich je vždy nejvíc. Je to jen na nás, co s tím uděláme.