Autor Téma: Evolution nejde sťahovanie pošty cez pop3.seznam do PC  (Přečteno 2574 krát)

starsi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-7
    • Zobrazit profil
Už tri týždne mi nefunguje pop3 všetky adresy zo "seznamu.cz" ostatné fungujú tak ako majú. Pripomínam, že som s tým nič nerobil ani nenastavoval. Asi 2 týždne po prerušení sťahovania pošty do PC som to chcel nastaviť ale bohužiaľ mi to nefunguje ani po znovunastavení.

Som s tým sám, alebo to nefunguje viacerým? :(


Mageia 3 x86_64, KDE, Intel Celeron Dual Core 2GHz, vyrovnávacia pamäť 512 KB, Ram DDR 2GB, matičná doska ASUS PP5B-VM (Green), grafická karta Intel 810 later (82G965 Integrated Graphis Controler), zvukovka integrovaná na karte Intel 82801H (ICH8 Family) HD Audio Controler, HD

lukas.v1

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 90
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Evolution nejde sťahovanie pošty cez pop3.seznam do PC
« Odpověď #1 kdy: Srpen 24, 2012, 20:40:23 »
Ne, u mě je to v pořádku. Já používám Thunderbird. Taky mám email na seznamu a stahuju přes POP3.
Jakého používáš klienta?

lukas.v1

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 90
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Evolution nejde sťahovanie pošty cez pop3.seznam do PC
« Odpověď #2 kdy: Srpen 24, 2012, 20:41:58 »
Jo, sorry. Evolution. Nehledím, nevidím.
Zkusil bych Thunderbird a hned uvidíš, jestli to jede.

starsi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-7
    • Zobrazit profil
Re:Evolution nejde sťahovanie pošty cez pop3.seznam do PC
« Odpověď #3 kdy: Srpen 26, 2012, 20:20:41 »
V Thunderbirde sa to nedá nastaviť vypisuje, že nesprávne heslo. Skúšal som to ani neviem koľkokrát ale v hesle to určite nebolo. Tu mi ide len gmailový účet, nedá sa pridať nič viac, myslím tým účet seznam.cz.
Mageia 3 x86_64, KDE, Intel Celeron Dual Core 2GHz, vyrovnávacia pamäť 512 KB, Ram DDR 2GB, matičná doska ASUS PP5B-VM (Green), grafická karta Intel 810 later (82G965 Integrated Graphis Controler), zvukovka integrovaná na karte Intel 82801H (ICH8 Family) HD Audio Controler, HD

lukas.v1

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 90
  • Karma: +3/-0
    • Zobrazit profil
Re:Evolution nejde sťahovanie pošty cez pop3.seznam do PC
« Odpověď #4 kdy: Srpen 27, 2012, 16:41:47 »
Já bych zkusil nový profil, příp. bych smazal soubory s nastavením a emailového klienta bych nastavil znovu.

Evolution jsem nyní vyzkoušel a funguje.
Napiš jaké používáš nastavení emailového klienta.
A taky by mě zajímalo, jestli máš v adrese doménu seznam nebo nějakou jinou např. email, post atd. Můj druhý email má domény email.cz a u toho je nastavení jen trochu odlišné.

I když píšeš, že jsi nic nepřenastavoval, zkontroloval bych překlepy.