Autor Téma: Mageia 4.1 - aktualizace na vyšší pracovní prostředí.  (Přečteno 1824 krát)

Petra

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-0
  • www.transparentprague.cz
    • Zobrazit profil
    • Bipolární afektivní porucha
Pěkný den. Mageia 5 trochu zklamala, ale to Intel grafická karta. Rád bych Vás požádal, jak docílit povýšení pracovního prostředí v Mageia 4.1?  Něco jsem četl a ne jednou. Byli to protichůdné informace, tedy se raději optám zde. (Dnes mne není nejlépe - BAP opět ukazuje co umí :/) Děkuji za Vaše reakce a trpělivost.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem.

Pavel Vybíral

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Karma: +10/-1
    • Zobrazit profil
Re:Mageia 4.1 - aktualizace na vyšší pracovní prostředí.
« Odpověď #1 kdy: Červen 23, 2015, 11:14:49 »
Ahoj. Jestli jsem tě správně pochopil, tak chceš aktualizovat pouze pracovní prostředí, je to tak?. Asi nejjednodušší je přidat Peťošovy repozitáře a nainstalovat prostředí Xfce4, které Peťoš poskytuje ve verzi 4.12 (tuším :D ).

Jinak, proč chceš prostředí aktualizovat? Jsou v MGA 4.1 nějaké problémy?
Notebook Lenovo IdeaPad G580
Intel Core i7 @ 2.90GHz, 6GB RAM, Intel HD 4000 & nVidia GeForce GT635M
Mageia 4 64 Bit (kernel-desktop-3.14.32-1.mga4); KDE 4.12.5

Petra

  • Jr. Member
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-0
  • www.transparentprague.cz
    • Zobrazit profil
    • Bipolární afektivní porucha
Re:Mageia 4.1 - aktualizace na vyšší pracovní prostředí.
« Odpověď #2 kdy: Červen 27, 2015, 10:16:36 »
Pěkný den, žádné potíže nejsou. Mám jeden plonkový starší ntb. Tak se na něm učím. když něco pokazím......nic se neděje.  Díky vyzkouším.
Ve jménu české mentality a předsudků, mýtů ruce pryč od mé maličkosti. Jsem psychiatrická pacientka. Tedy podle většině patřím zavřít abych někomu neublížila. Vášnivá knihomolka která přečte téměř vše. Věřím že zde jsou uživatelé rozumnější se širokým rozhledem a nadhledem.