Hardware > Zvukové karty

Zeslabený zvuk

(1/3) > >>

Pitva:
Zdravím,
dnes jsem taky na zkoušku nahodil Mageiu a vcelku spokojenost až na zvuk, který je neuvěřitelně tichý. Na takových 70% už nejde slyšet vůbec nic a na 100% jde sice něco slyšet, ale slovům rozumět moc nejde. Předtím jsem měl Ubuntu 11.04 a nikdy jsem podobný problém neměl, i když byli taky, ale jiné ...

Mám NTB Asus K50IJ ... přesný typ nevím, ale o zvuk by se měl starat - Intel Corporation 82801I (ICH9 Family) HD Audio Controller

Pokud někoho něco napadá, tak díky ...

Pokud se jedná o nějakou mou blbost, tak se omlouvám ... moc zkušený uživatel linuxu zatím nejsem  :-\

Pitva:
Vím, že to asi bylo zbytečné, ale pro jistotu jsem ten zvuk zkusil ještě v dualbootu na WinXP a bez problému, takže problém bude na sto procent v Mageie...

Ivko:
Najprv napíš trošku viac o systéme, aký máš (graf. prostredie, architektúru...) Bez tých vecí sa niekedy ťažko radí.

Ináč, skús sa pohrať s nastaveniami mixéru. Mne to tiež na začiatku nehralo extra hlasno, ale všetko bolo posťahované na minimum. Len to chce pošprtať.

Pitva:
Oj omlouvám se ... zvyk z Ubuntu, kde bylo prostředí jednotné, tak mi to nějak nedošlo ...

KDE, 32-bit

Zkusím mrknout na ten mixér, pokud se mi ho podaří najít ...

Ivko:
Je to aplikácia kmix - rozšírené voľby. Ale pozri si aj pulse.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi