Uživatelské aplikace > Zpracování zvuku

Amarok - conky

(1/1)

gln:
Ahoj všichni...

Mám možná trochu hloupý dotaz. Není to úplně důleřité, ale rád bych to vyřešil... (páč jsem hračička  :D )

Používám na ploše program conky (verze 1.9.0) Mimo jiné mi conky v jednom z panelů zobrazuje pomocí skriptu právě přehrávanou skladbu + další věci týkající se dané skladby. No, a chtěl bych tam zobrazit i cover k danému albu. Na Mandriva Linuxu, který jsem používal dříve, byl tento "dočasný" obrázek" umístěn jako ~/.kde4/share/apps/amarok/tooltipcover.png. (PC už nemám,nevím už, jaká tam byla verze Amaroku) No a na Mageii 2 nemůžu najít, odkud Amarok 2.5.0 cover bere. Protože ho správně zobrazuje jak v programu samotném, tak i v panelu oznamování v systémové části.
No, kledal jsem jen v domovském adresáři, myslím, že nikde jinde by to nemělo být. V adresáři ~/.kde4/share/apps/amarok/albumcovers/cache jsou sice soubory s obrázky coverů, ale zase všechny, které jsou v paměti...

Jinak přikládám části okna conky a Amarokem tak ja se zobrazuje ve vypnutém stavu, když není přehrávána žádná skladba a když se přehrává. Tam právě chybí ten cover.

Jirka.





gln:
Se mi to nějak nevložilo...  :( Znovu...
J.

Navigace

[0] Seznam témat

Odpověď

Přejít na plnou verzi