Autor Téma: Libre Office - CALC - špatný tisk  (Přečteno 11228 krát)

starsi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-7
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #15 kdy: Březen 22, 2012, 20:52:37 »
Ještě tu nikdo nenapsal, odkud máte onen LibreOffice (repo distribuce, repo od Peťoše, rpm z webu LibreOffice) a kterou verzi.

Já mám 3.5 od Peťoše a taky netisknu. Teď to nemám kde ověřit, zda to dělá jen Peťošův balík, ale pokud to někdo nezkusí sám, zitra to v práci vyzkouším a dám vědět.

Stiahol som ISO, vypálil, ale skadial to ťahá to neviem. o LO píše toto:
LibreOffice 3.4.4
OOO340m1 (Build:402)

Copyright © 2000, 2010 prispievatelia LibreOffice a/alebo ich dcérske spoločnosti. Všetky práva vyhradené.
Tento produkt bol vytvorený Mageia na základe OpenOffice.org, ktorý je Copyright 2000, 2010 Oracle a/alebo jeho dcérske spoločnosti.
Mageia 3 x86_64, KDE, Intel Celeron Dual Core 2GHz, vyrovnávacia pamäť 512 KB, Ram DDR 2GB, matičná doska ASUS PP5B-VM (Green), grafická karta Intel 810 later (82G965 Integrated Graphis Controler), zvukovka integrovaná na karte Intel 82801H (ICH8 Family) HD Audio Controler, HD

Ivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Příspěvků: 288
  • Karma: +5/-1
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #16 kdy: Březen 22, 2012, 21:03:06 »
Stiahol som ISO, vypálil, ale skadial to ťahá to neviem.

Daj link na to ISO. To je čo za ISO, kde si naňho prišiel?
Mageia 9/64 bit
Plasma5

starsi

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-7
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #17 kdy: Březen 22, 2012, 21:32:26 »
http://mageia.supp.name/iso/1/mageia-dvd-1-x86_64.iso
Je to tu na tomto fore.
md5sum je v poriadku
Mageia 3 x86_64, KDE, Intel Celeron Dual Core 2GHz, vyrovnávacia pamäť 512 KB, Ram DDR 2GB, matičná doska ASUS PP5B-VM (Green), grafická karta Intel 810 later (82G965 Integrated Graphis Controler), zvukovka integrovaná na karte Intel 82801H (ICH8 Family) HD Audio Controler, HD

Ivko

  • Sr. Member
  • ****
  • Příspěvků: 288
  • Karma: +5/-1
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #18 kdy: Březen 22, 2012, 21:43:45 »
Jáj, už tomu rozumiem. Teda máš LO z oficiálnych repozitárov Magei. Rozumiem.
Mageia 9/64 bit
Plasma5

Joelp

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 584
  • Karma: +12/-0
    • Zobrazit profil
    • blog
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #19 kdy: Květen 28, 2012, 20:24:11 »
Vyřešil už toto někdo? Případně zadával někdo bug-report? O víkendu jsem instaloval MGA 2 jednomu zákazníkovi (přechod z MDV 2010.0 na MGA 2) a LO netiskne (na pixma MP550) v MDV vše fungovalo. Z FF například funguje v pořádku. Ono to netiskne ani testovací stránku, tak bych to spíše viděl na chybu nějaké společné systémové knihovny.
cat /etc/mageia-release
Mageia release 9 (Official) for x86_64

antkrc

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #20 kdy: Květen 28, 2012, 22:33:46 »
Dnes jsem se snažil vytisknou stránku v LO (sešit; orientace - na šířku) - nepodařilo se.
V náhledu tisku byl pouze nápis "Žádné stránky". Toto bylo na třech listech ze čtyř. Jeden list souboru ukazoval náhled a šel i vytisknout.

Listy jsem zkopíroval do jiného souboru a tam šly vytisknout.


tiskárna samsung ML2160, Mageia 2, 32bit, KDE 4.8.2

Josef Kadleček

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Karma: +0/-0
    • Zobrazit profil
Re:Libre Office - CALC - špatný tisk
« Odpověď #21 kdy: Září 07, 2012, 22:52:07 »
Vážení přátelé, nejspíš to nesouvisí, ale fakt je, že na Mag2 z NB, tiskne blbě - ve writeru a calcu LO. Tiskne hned na začátek papíru - abych docílil kloudného rozvržení, musím odřádkovat anebo v Rozvržení/Stránka dát o dva tři cm větší horní okraj. Po převodu do pdf to tiskne normálně. Je to síťová tiskárna a z dalších mašin s MDV2010.2 i z ubuntové to tiskne mravně.
Mám pocit, že jsem Peťošův repo vykostil, protože při aktualizaci se LO nějak potkal, takže ho mám z ofiko repa.
Ale podotýkám, vůbec to nemusí mít ke zdejšímu problému žádný vztah. Sice mi to štve, ale už si zvykám  ;)
Pep
Pirátem se člověk nestává, ale rodí;

Už alespoň 2000 let nám vládnou diagnostikovatelní psychopati. Proto ty války, a obrovské majetkové rozdíly, hierarchie moci. To je vědecky dokázáno. Ve státní správe jich je vždy nejvíc. Je to jen na nás, co s tím uděláme.