Autor Téma: Imagination - program na výrobu slideshow  (Přečteno 8999 krát)

Jan Macoun

  • Host
Imagination - program na výrobu slideshow
« kdy: Srpen 27, 2012, 21:36:48 »
V případě potřeby mi systém Mageia 2 s nastavenými  standardními repositáři nabídne verzi Imagination 2.1. Aplikace je funkční, ale až do chvíle, kdy, po hodinách strávených se srovnáváním snímků, úpravách zvuku atd., se pokusím dílo vyexportovat. Vše se tváří korektně jen s tím detailem, že se konečný soubor nevytvoří. Při spuštění aplikace z terminálů je vypsán text "(imagination:5682): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed", nicméně aplikace se spustí. Zkoušel jem kompilovat "stabilní verzi 3.0, ale pro velké množství závislostí jsem proces vzdal. Jde o chybu jen na mém PC? Proč v repozitáři neexistuje nová verze programu Imagination 3? (funkční mám verzi 1.5).

Yullaw

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 737
  • Karma: +53/-0
    • Zobrazit profil
Re:Imagination - program na výrobu slideshow
« Odpověď #1 kdy: Srpen 27, 2012, 21:56:19 »
Novější verze je už v cauldronu: imagination-3.0-1.mga3.i586.rpm

Mageia 6 (64bit), KDE Plasma 5.8.7, Kernel 4.9.56-desktop-1.mga6
Notebook Acer Aspire E1-571G
CPU:Intel® Core i5-3230M 2.6GHz, GPU:Intel+nVidia Optimus GeForce 710M

Peťoš

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Příspěvků: 918
  • Karma: +17/-2
    • Zobrazit profil
    • Peťošův blog
Re:Imagination - program na výrobu slideshow
« Odpověď #2 kdy: Srpen 28, 2012, 09:23:51 »
Zkoušel jem kompilovat "stabilní verzi 3.0, ale pro velké množství závislostí jsem proces vzdal.
Mrknu na to a uvidim, pokusim se to dat do sveho repozitare. Ale UPC uz zase nefunguje, takze proste casem... az to pujde.

Proč v repozitáři neexistuje nová verze programu Imagination 3? (funkční mám verzi 1.5).
Protoze Mageia neni rolling-up distro.
Do it or do not. There is no "try".
Nutné čtení pro všehny! Jak se ptát na fóru: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru