Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - miljar

Stran: [1]
1
Instalace softwaru, aktualizace / Repo Cauldron
« kdy: Říjen 22, 2011, 12:22:59 »
Chtěl jsem si nainstalovat např. Kshutdown. V repo Mageia 1 není. V repo pro Cauldron je.
Proč není v obou?  :(

2
Grafická prostředí / Jak nastavím na každé ploše jinou tapetu?
« kdy: Říjen 20, 2011, 01:08:31 »
Toto už asi není aktuální:
Klepněte na symbol paletky vpravo nahoře; pokud používáte horní panel, pak se místo paletky zobrazuje ouško s názvem aktivity, obvykle Deskop. Vyberte z nabídky Oddálit a na přehledu aktivit pak v nabídce vlevo položku Nastavit Plasmu. Zatrhněte přepínač Rozdílná aktivita pro každou plochu. Je možné, že přijdete o nastavení stávajících ploch! Nyní klepněte na ikonu s lupou u některé aktivity, přesunete se do ní. Po novém přihlášení se každá plocha bude chovat jako aktivita a ty mají pozadí odlišné.

Neví někdo jak nastavit tapetu pro každou plochu?

3
Grafická prostředí / Kompozitní efekty
« kdy: Říjen 18, 2011, 11:41:23 »
V aplikaci Nastavení systému povolím efekty pracovní plochy. Pak jde kostka, náhledy, minimalizace, atd... Pokud ale ještě povolím v Mageia control centru 3D efekty pomocí Compiz-fusion, efekty nechodí. Compiz se nainstaluje a pak nechodí např. náhledy minimaliz. okem, otáčení ploch na kostce. Proto mám povoleny jen Efekty plochy v Nastavení systému a compiz není ani nainstalován. Setkal se s tímto někdo? Díky za info.

4
Instalace softwaru, aktualizace / Update notifier
« kdy: Říjen 18, 2011, 11:33:51 »
Po aktualizaci systému mi kamsi zmizel aktualizační manažér. Už se nepoužívá nebo něco dělám blbě? Díky za radu.

Stran: [1]