1
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Balíčky co mi schází v Mageii (a v Mandrivě jsou)
« kdy: Listopadu 09, 2011, 22:00:41 »Super. Mrknu na to.Paráda a dík za všechny...
Balicky, na kterych zrovna pracuji:
- LibreOffice 3.4.4.2 (oznameno dnes 9.11.2011)
- digiKam 2.3.0
Zrovna toto je muj 100. prispevek zde na foru.


Díky.
Já tu poznámku pochopil trošku jináč, o tom hledání
. Díky moc, promiň za tu prodlevu, ale už to mám konečně nainstalované a fachčí to k plné spokojenosti. Takže ta Tvoje práce zbytečná nebyla! Ještě jednou díky.