1
Systém - ostatní / Re:vypnutí programu
« kdy: Dubna 10, 2014, 21:53:54 »
Díky, vyzkouším, mám KDE, zatím jenom zkouším Linux, tak snad vydržím.
Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.