1
Tiskárny a skenery / Re:[Vyřešeno]Tiskárna Xerox 3119
« kdy: Ledna 10, 2014, 09:01:29 »
VYŘEŠENO
Tak jsem nakonec použil drivery od xeroxu,které jsem stáhnul z už citované stránky :
http://www.support.xerox.com/support/workcentre-3119/downloads/engb.html?operatingSystem=linux&fileLanguage=en_GB.
Po rozbalení jsem editoval soubor install.sh, ve kterém jsem označil řádek AUTORUN_INF_FILE='../autorun.inf' jako komentář (#AUTORUN_INF_FILE='../autorun.inf').
Potom jsem nainstaloval driver pro tiskárnu, který je schovaný ve složce models/wc3119 a jmenuje se wc3119.install.
Samozřejmě jsem před tím nainstaloval CUPS a SANE.
Potom jsem připojil tiskárnu a šlape jak hodinky včetně scaneru.
Dík všem za odezvu.
EDIT: [Vyřešeno]
Tak jsem nakonec použil drivery od xeroxu,které jsem stáhnul z už citované stránky :
http://www.support.xerox.com/support/workcentre-3119/downloads/engb.html?operatingSystem=linux&fileLanguage=en_GB.
Po rozbalení jsem editoval soubor install.sh, ve kterém jsem označil řádek AUTORUN_INF_FILE='../autorun.inf' jako komentář (#AUTORUN_INF_FILE='../autorun.inf').
Potom jsem nainstaloval driver pro tiskárnu, který je schovaný ve složce models/wc3119 a jmenuje se wc3119.install.
Samozřejmě jsem před tím nainstaloval CUPS a SANE.
Potom jsem připojil tiskárnu a šlape jak hodinky včetně scaneru.
Dík všem za odezvu.
EDIT: [Vyřešeno]

