Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - KITT

Stran: [1]
1
Síť a Internet / Re:Prohlížeč Tor
« kdy: Července 15, 2013, 15:33:47 »
Ano, je stále aktuální! Zatím mi to ale ještě nikdo nepomohl vyřešit, takže jsem Tor ještě stále nespustil. :(

2
Síť a Internet / Re:Prohlížeč Tor
« kdy: Července 04, 2013, 13:03:01 »
Nevím, jestli je tohle ono, co je na mysli, prostě jsem do terminálu napsal "tor" a tohle mi vyjelo:

Kód: [Vybrat]
Jul 04 13:00:27.186 [notice] Tor v0.2.3.25 (git-17c24b3118224d65) running on Linux.
Jul 04 13:00:27.186 [notice] Tor can't help you if you use it wrong! Learn how to be safe at https://www.torproject.org/download/download#warning
Jul 04 13:00:27.186 [notice] Read configuration file "/etc/tor/torrc".
Jul 04 13:00:27.196 [notice] Initialized libevent version 2.0.21-stable using method epoll (with changelist). Good.
Jul 04 13:00:27.196 [notice] Opening Socks listener on 127.0.0.1:9050
Jul 04 13:00:27.196 [warn] Could not bind to 127.0.0.1:9050: Address already in use. Is Tor already running?
Jul 04 13:00:27.196 [warn] Failed to parse/validate config: Failed to bind one of the listener ports.
Jul 04 13:00:27.196 [err] Reading config failed--see warnings above.

3
Síť a Internet / Re:Prohlížeč Tor
« kdy: Července 03, 2013, 11:35:36 »
a jak se jmenoval ten balicek, co jsi instaloval?

Jmenoval se "tor" (Sítě --> Další), a s ním se nainstalovaly ještě dva další balíčky.
Zkoušel jsem to spustit příkazem (dle návodu ve wiki), přes Alt+F2, Tor mi to nabídlo, ale nespustilo.

4
Síť a Internet / Re:Prohlížeč Tor
« kdy: Června 30, 2013, 14:58:36 »
Nevíte, jak spustit ten Tor a kam se nainstaloval?

5
Síť a Internet / Prohlížeč Tor
« kdy: Června 27, 2013, 12:08:16 »
Nainstaloval jsem si prohlížeč "Tor" (přes Správce softwaru), ale nikde ho nemůžu najít, jak ho spustím (resp. kde ho najdu)?

6
Grafická prostředí / Prostředí Enlightenment
« kdy: Června 15, 2013, 18:31:33 »
Je možné si toto prostředí nainstalovat a používat?
A jak, přes "Správce software" --> "Grafické prostředí" --> "Enlightenment" a označit vše pro moji verzi (64-bit)?
Nebo je to složitější?

7
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Nastavení repozitářů
« kdy: Června 14, 2013, 18:08:09 »
A stačí dát "OK" anebo i "Odebrat"?

8
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Nastavení repozitářů
« kdy: Června 14, 2013, 18:03:43 »
Ty už jsem povolil, spolu s Nonfree Release a Tainted Release, mám tam ještě lokální, Live Core a Live Nonfree, ty odznačit?

9
Instalace softwaru, aktualizace / Nastavení repozitářů
« kdy: Června 14, 2013, 16:47:35 »
Instaloval jsem Mageiu 3 z Live DVD a po instalaci jsem v "Nastavit zdroje softwaru pro instalaci a aktualizaci" nic nepřidával, repozitáře tam byly, tak jsem pouze označil repozitáře Tainted (repozitáře nonfree již byly označené) a dal OK. Poté jsem aktualizoval systém a nainstaloval Operu, je to správný postup, nebo jsem měl repozitáře "Přidat"?

Pozn. Nic se mi nikde nepřidávalo (žádná zrcadla).

10
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Instalace software - problém
« kdy: Června 13, 2013, 12:13:25 »
Aha, instaloval jsem z LiveCD, ale bylo doporučeno nedávat pryč nepotřebné balíky, tak jsem je nainstaloval, nemusel jsem tedy?

11
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Instalace software - problém
« kdy: Června 13, 2013, 12:06:39 »
Takže všechny ostatní jazykové varianty odškrtnout?

12
Instalace softwaru, aktualizace / Re:Instalace software - problém
« kdy: Června 13, 2013, 12:03:18 »
Funguje to! Děkuji.
A jakmile jsem aktualizoval urpmi, píše mi to toto:

Kód: [Vybrat]
Aby byly splněny závislosti, je třeba nainstalovat také následující balíčky:

- firefox-nb_NO-17.0.6-1.mga3.noarch
- firefox-nn_NO-17.0.6-1.mga3.noarch

A zobrazí se mi k aktualizaci firefox-el, -es, -et ,-cs, -lv, -pl atd. (snad 30 podobných balíčků), a pak ještě gurpmi, krb5, python-gobject, lib64pyglib apod., mám to všechno také aktualizovat?

13
Instalace softwaru, aktualizace / Instalace software - problém
« kdy: Června 12, 2013, 20:02:16 »
Ahoj, jsem tu nový, nainstaloval jsem si Mageiu a chtěl jsem si nainstalovat Operu, ale když ji ve "Správci software" označím, zobrazí se mi "Je třeba nejprve aktualizovat aplikaci Rpmdrake nebo jednu z jejich prioritních závislostí. Aplikace Rpmdrake se poté restartuje". Aktualizoval jsem zdroje (několikrát), aktualizovat systém také nemůžu, jelikož to píše to stejné, co dělat, prosím?

Pozn. V Linuxu jsem začátečník, tak mějte při mých dotazech prosím trpělivost. :)

Stran: [1]