1
Připojení k síti / Re:nejede wifi na ntb
« kdy: Března 25, 2013, 19:49:35 »
no wifi router Zcomax normál domácí síť s WEPkem,
ten příkaz sem zkusil, ale nevim nic to nedělá, má to být v konzoli spuštěný?
ten příkaz sem zkusil, ale nevim nic to nedělá, má to být v konzoli spuštěný?

