1
Grafická prostředí / Re:Změna motivu plochy
« kdy: Ledna 24, 2013, 20:34:27 »
Vzhledem k tomu, že zase píšu tak to asi funguje
Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.
Obrácená instalace není nejspíš zrovna OK. Zkus spíš vyřešit problém s virtualboxem. Já mám taky XP pod virtualboxem a to pro změnu kvůli GPS GARMIN.
Taky sem míval problém rozjet virtualbox. Je nutné ho stáhnout z oficiálních stránek jinak nebudou fungovat USB.
Postup instalace:
Pokud při startu OS háže chybu:
Doinstalovat balík: kernel-source-x.xx.xx.xx - aktuální verzi zjistit v konzole příkazem: uname -a
případně kernel-desktop-devel-latest
Nastavení USB:
editace souboru /etc/fstab
none /proc/bus/usb usbfs devgid=id_skupiny_vboxusers,devnode=664 0 0
id_skupiny_vboxusers = ID číslo skupiny vboxusers !
Pokud nepomůže - přidat uživatele do skupiny USB (je skrytá)
Je to původně návod pro mandrivu, ale tady funguje taky... Aspoň teda mě...