1
Instalace softwaru, aktualizace / Re:VirtualBox
« kdy: Prosince 29, 2012, 22:42:36 »
Díky našel jsem to i v tématu "xperia arc s - aktualizace", ale nějak se mi nedařilo.
Ale, když si to tu napsal znovu tak jsem se trochu snažil více.
Odinstaloval a několikrát znovu nainstaloval a hlavně odstranil všechny sirotky a najdnou to běhá še tak jak má.
Díky
Ale, když si to tu napsal znovu tak jsem se trochu snažil více.
Odinstaloval a několikrát znovu nainstaloval a hlavně odstranil všechny sirotky a najdnou to běhá še tak jak má.
Díky

