1
Grafická prostředí / Re:Mageia 1 -> 2 problém Compiz
« kdy: Srpna 10, 2012, 12:52:54 »
Díky tak to bude asi ten problém.
Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.
