Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Síť a Internet => Téma založeno: Lada Dubna 20, 2016, 10:43:28

Název: MGA5 - jak odinstalovat Sambu
Přispěvatel: Lada Dubna 20, 2016, 10:43:28
Zdravim,
rad bych vas pozadal o pomoc.
Mam instalaci MGA5 64bit, kde mam problemy se Sambou, ktere asi vznikly aktualizaci z predchozi verse nebo moji chybou. Proste se mi tam pere 64bit s 32bit. Chtel jsem Sambu kompletne odinstalovat v rpmdrake, ale bohuzel se to nedari.
Nemohli by jste mi poradit jak toho dosahnout?

Láďa
Název: Re:MGA5 - jak odinstalovat Sambu
Přispěvatel: Yullaw Dubna 20, 2016, 17:40:41
Jak se chová Samba v jiném nově vytvořeném uživatelském účtu? Je tam stejný problém?
Název: Re:MGA5 - jak odinstalovat Sambu
Přispěvatel: Lada Dubna 20, 2016, 18:14:18
Zkusim (dostanu se k tomu az zitra), jinak Samba funguje, ale strasne pomalu, onu MGA5 mam na testovani novinek a sambu tam moc nepouzivam.
Spis bych potreboval vse odinstalovat a opetovne nainstalovat.
Název: Re:MGA5 - jak odinstalovat Sambu
Přispěvatel: Lada Dubna 21, 2016, 14:24:30
takze jsem vyzkousel:
1. pridal noveho uzivatele - samba OK
2. prepnul na puvodniho uzivatele - samba OK
3. odstranil noveho uzivatele - samba OK
Sice nevim co se vlastne provedlo, ale samba funguje, takze OK
Diky za radu

Lada