Mageia Forum

Ostatní, co se nedá zařadit jinam => Ostatní => Téma založeno: karel kudrna Března 25, 2015, 21:50:04

Název: haj hou
Přispěvatel: karel kudrna Března 25, 2015, 21:50:04
Zdravíčko, chci pozdravit všechny známé... kája se vrací do budky! 8) vím že mám áčko... tak zdar!
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: Joelp Března 26, 2015, 18:54:11
Zdar :)
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: alda81 Března 27, 2015, 17:36:26
návrat ztraceného syna?  :D
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: karel kudrna Března 28, 2015, 09:48:40
Kdo je Tvůj syn holograme švestkovej?!
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: Peťoš Března 29, 2015, 11:04:08
Nazdar chlapci, tak jak swinguje zivot? No toto, to se nam tu sesla particka :)
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: karel kudrna Března 30, 2015, 09:27:51
Novej život, nová ženská, novej linux  ;)
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: Yullaw Dubna 01, 2015, 07:11:50
Zdravíčko, chci pozdravit všechny známé... kája se vrací do budky! 8) vím že mám áčko... tak zdar!
Vítej!  :) Kde jsi jako byl??  :D To jsi mě na wiki musel nechat samotného?  ???

@Pavel Vybíral: máme posiluuu :D
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: Pavel Vybíral Dubna 01, 2015, 18:50:50
Ahoj Karle, vítám tě zpět, i když si tě osobně nepamatuju. :D

Yullawe, oba víme, že jsem do wiki už dlouho nic nenapsal, zpravidla to nechávám na tobě. :D :D :D
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: karel kudrna Dubna 02, 2015, 13:03:26
To bych jako moh něco psát? :o no snadsi něco pamatuju... ještě musím vydělat na jinej počítač, tenhle furt okupuje rodina...
Název: Re:haj hou
Přispěvatel: karel kudrna Dubna 02, 2015, 13:07:35
No a kde jsem byl... sežral mně Život, hrozná bestie, zabít to nejde, ubránit se taky ne... ale teď mně vyblinkal ;D