Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Kancelářské aplikace => Téma založeno: Jaroslav Šolc Března 19, 2015, 14:06:16
-
Mám 4 stejné instalce Mageia 4 s Lxde na 4 PC. Na jednom z PC video vložit a přehrát v LibreOffice Impres lze, na 3 dalších nikoli, ani přes Nástroje - přehrávač médií.
Objeví se jen ikona s reprákem po vložení. Všude mám pro jistotu instalováno ffmpeg, mencoder, mplayer - tained, ačkoli netuším, zda to s tím souvisí.
Jde o totožné video, mplayer ho přehrává všude. Kde může být chyba?
EDIT:[Vyřešeno]
-
Ahoj. Máš nainstalované balíčky task-codec-video a task-codec-audio?
U sebe toten problém bohužel nepozoruju, takže jenom odhaduju. :D
-
Díky moc,
tak přesně v tom to bylo task-codec-video a task-codec-audio
EDIT: [Vyřešeno]