Mageia Forum
Hardware => Grafické a televizní karty => Téma založeno: Vojta Listopadu 19, 2014, 20:22:24
-
nedavno jsem asi omylem nějak vymazal ovládací panel Nvidie a když sem se ho znovu pokoušel stáhnout někde z internetu tak nejde spustit nebo nejde vůbec kvůli tomuto nemohu vyřešit problém se svím rozlišením obrazovky
-
Krátky proces: V MCC zmeň ovládač na NOVEAU, odinštaluj nvidia-current-kernel a odstráň sirotky. Potom zreštartuj počítač a v MCC daj znova nainštalovať proprietálny ovládač. Ak máš dobre nastavené zdroje, tak by nemal byť problém.
-
Kde jsi ho vymazal? Ve spouštěči aplikací?
Jinak když ho znovu nainstaluješ tak by se ti měl doplnit. Přesně jak napsal Ivko, který byl rychlejší.