Mageia Forum

Hardware => Grafické a televizní karty => Téma založeno: Vojta Listopadu 19, 2014, 20:22:24

Název: ovladač Nvidie
Přispěvatel: Vojta Listopadu 19, 2014, 20:22:24
nedavno jsem asi omylem nějak vymazal ovládací panel Nvidie a když sem se ho znovu pokoušel stáhnout někde z internetu tak nejde spustit nebo nejde vůbec kvůli tomuto nemohu vyřešit problém se svím rozlišením obrazovky
Název: Re:ovladač Nvidie
Přispěvatel: Ivko Listopadu 19, 2014, 20:35:19
Krátky proces: V MCC zmeň ovládač na NOVEAU, odinštaluj nvidia-current-kernel a odstráň sirotky. Potom zreštartuj počítač a v MCC daj znova nainštalovať proprietálny ovládač. Ak máš dobre nastavené zdroje, tak by nemal byť problém.
Název: Re:ovladač Nvidie
Přispěvatel: eda Listopadu 19, 2014, 20:36:36
Kde jsi ho vymazal? Ve spouštěči aplikací?
Jinak když ho znovu nainstaluješ tak by se ti měl doplnit. Přesně jak napsal Ivko, který byl rychlejší.