Mageia Forum
Nastavení systému a serverových služeb => Instalace softwaru, aktualizace => Téma založeno: Dusan Listopadu 15, 2014, 18:36:34
-
Tak nevím co dělám spatně,nemuže mi někdo poradit jak zprovoznit flash player?mam ho v pořadku nainstalovaný,vše jsem několikrat kontroloval a nic.děkuji
-
Jaká je verze Mageii ?
Ve kterém prohlížeči flash player nefunguje ?
Je flash player zaveden do prohlížeče ? V URL řádku napsat:"about:plugins" - udělat fotku/screenshot.
Jaké zdroje jsou nastaveny ?
urpmq --list-media active
Byl nainstalován flash-player z oficiálních zdrojů a nebo řučně a nebo instaloval jsi Pipelight ?
-
je to opera,instaloval jsem to z repozitaře,ted zkouším pipelight