Mageia Forum

Nastavení systému a serverových služeb => Instalace softwaru, aktualizace => Téma založeno: Dusan Listopadu 15, 2014, 18:36:34

Název: Flash Player
Přispěvatel: Dusan Listopadu 15, 2014, 18:36:34
Tak nevím co dělám spatně,nemuže mi někdo poradit jak zprovoznit flash player?mam ho v pořadku nainstalovaný,vše jsem několikrat kontroloval a nic.děkuji
Název: Re:Flash Player
Přispěvatel: Yullaw Listopadu 15, 2014, 19:01:44
Jaká je verze Mageii ?
Ve kterém prohlížeči flash player nefunguje ?
Je flash player zaveden do prohlížeče ? V URL řádku napsat:"about:plugins" - udělat fotku/screenshot.

Jaké zdroje jsou nastaveny ?
Kód: [Vybrat]
urpmq --list-media active

Byl nainstalován flash-player z oficiálních zdrojů a nebo řučně a nebo instaloval jsi Pipelight ?

Název: Re:Flash Player
Přispěvatel: Dusan Listopadu 15, 2014, 19:16:36
je to opera,instaloval jsem to z repozitaře,ted zkouším pipelight