Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Síť a Internet => Téma založeno: Lada Března 24, 2014, 11:53:32

Název: Proc MGA nepresla na Sambu 4.xx?
Přispěvatel: Lada Března 24, 2014, 11:53:32
Zdravim,
jen zminena otazka, pokud nekdo zna odpoved.

Lasda