Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Síť a Internet => Téma založeno: Lada Března 24, 2014, 11:53:32
Název:
Proc MGA nepresla na Sambu 4.xx?
Přispěvatel:
Lada
Března 24, 2014, 11:53:32
Zdravim,
jen zminena otazka, pokud nekdo zna odpoved.
Lasda