Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Zpracování zvuku => Téma založeno: petr_ Února 24, 2014, 10:20:56

Název: Mageia4 zvuk
Přispěvatel: petr_ Února 24, 2014, 10:20:56
Mám kartu SB Live 5.1 a 4 reproduktory v nastavení surround 4.0. Problém je v nastavení prolínání - poměru přední-zadní. Nyní je tam naprogramovaná nějaká automatika, která brání ručnímu nastavení. (sama vrací nastavení na svoje) V podstatě zadní reproduktory jsou na 100% a přední velmi slabě. Hlasitost musím mít na 4%, což je neúnosné pro regulaci.

Což je v režimu pulse audio. V režimu Alsa (pulse vypnuto) lze trochu ovlivnit vlastnosti přepínačem SB ..output jack, buď zase hrají jen přední, nebo lze něco nastavit, ale jen na 1 píseň. Zase se hádají mezi sebou jezdce, jeden nahoru, druhý dolů podle svojeho. Prostě horor.

V etc nic nelze nastavit, opravit, zablokovat (pulse, audio), je to řešeno někde jinde.

Poraďte prosím, kde je šance tu hrůznou automatiku vypnout.
Název: Re:Mageia4 zvuk
Přispěvatel: Yullaw Února 24, 2014, 10:56:15
Mrkni sem: