Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Příkazový řádek => Téma založeno: fantomorous Ledna 20, 2014, 20:27:12
-
Ahoj, čas od času se mi stává, že widget monitor sítě neustále ukazuje nějaké příjímání/odesílání dat (cca +- 10/5 kiB) ačkoli není spuštěn žádný program, který by to zjevně způsoboval. Po restartu to již nepokračuje. Nevím jaká aplikace by to mohla být.Existuje nějaký způsob, příkaz, který mi ukáže aktivitu sítě? Díky
EDIT:[Vyřešeno]
-
ano existuje, např. příkaz netstat -tupl. Vysvětlení použití a výstupu např. http://cs.wikipedia.org/wiki/Netstat
EDIT: [Vyřešeno]
-
Díky!
-
Díky!
Vůbec není zač. Tímto téma označuji za vyřešené.