Mageia Forum
Ostatní, co se nedá zařadit jinam => Ostatní => Téma založeno: Joelp Srpna 22, 2013, 15:24:08
-
Už jste hlasovali? Co napsat zprávičku? Byl by o to zájem?
http://www.root.cz/clanky/pruzkum-co-pouzivate-na-desktopu-2013/
-
jasně že hlasovali pro Mageiu + KDE ;)
-
hlasoval jsem