Mageia Forum

Ostatní, co se nedá zařadit jinam => Ostatní => Téma založeno: Joelp Srpna 22, 2013, 15:24:08

Název: Na root.cz je hlasování o oblíbenosti dektopu
Přispěvatel: Joelp Srpna 22, 2013, 15:24:08
Už jste hlasovali? Co napsat zprávičku? Byl by o to zájem?

http://www.root.cz/clanky/pruzkum-co-pouzivate-na-desktopu-2013/
Název: Re:Na root.cz je hlasování o oblíbenosti dektopu
Přispěvatel: orca Srpna 23, 2013, 07:36:45
jasně že hlasovali pro Mageiu + KDE ;)
Název: Re:Na root.cz je hlasování o oblíbenosti dektopu
Přispěvatel: tomyp Srpna 26, 2013, 18:42:11
hlasoval jsem