Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Síť a Internet => Téma založeno: Robo Srpna 04, 2013, 21:22:19
-
Zdravim,
Od instalaci Mag 3 nefunguje flash v Chromium korektně.Než hromada slov je lepší obrázek,takže...
-
Aha,odeslal jsem to dřív,než jsem to dokončil.Takže jde o to,že se některé flashové záležitosti,třeba jako tento na obrázku prohlížeč fotek zobrazuje kostrbatě,jakoby vícenásobně.On je nakonec tak nějak funkční,obrázky jde posouvat a prohlížet dál,ale to zobrazení...Ve Firefoxu to funguje normálně.Problém je jen s Chromium.Zkusil jsem záležitost od Adobe,ale to už vůbec...Jestli jsem něco neopomenul v nastavení,či co ?!
Děkuju za radu !
Jěšte jedna věc v souvislosti s Chromium:Tenhle prohlížeč má poněkud problém s pamatovákem-nenabízí uložení hesla na Google,Mageia.cz ...Pokaždé to musím vyťukávat.Dost nepohodlné a překvapivé,v Mag 2 jsem se s tím nesetkal.
Děkuju za rady !
-
A co konkrétně je špatně? Co podat více informací? O jaký se jedná web? Jak to má vypadat správně?
Jak se ptát nalezneš zde: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru
-
Zkusil jsem záležitost od Adobe,ale to už vůbec...Jestli jsem něco neopomenul v nastavení,či co ?!
My zde opravdu nemáme křišťálové koule. Musíš také napsat co a kde jsi změnil/upravil
-
Správně to má vypadat takhle:
-
Jen dodám,že druhý snímek je z Firefoxu.