Mageia Forum

Hardware => Ostatní hardware => Téma založeno: saxon Května 26, 2013, 17:02:42

Název: Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: saxon Května 26, 2013, 17:02:42
Ahojte. Po probuzeni NB HP 7300 vysoke otacky vetraku. Teploty v normalu. Po restartu to nedela.
Název: Re:Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: Peťoš Května 26, 2013, 17:04:36
CTI: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru
Název: Re:Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: Ivko Května 26, 2013, 17:29:45
Mám to isté, preto neuspávam, ale vypínam. Vtedy to nerobí.
Název: Re:Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: saxon Května 26, 2013, 18:05:10
Vyreseno preinstalaci na debian 7.
Název: Re:Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: Ivko Května 26, 2013, 18:25:01
Mne to začalo robiť zmenou kernelu na 3.8. Predpokladám, že tam bude pes zakopaný.
Název: Re:Vysoke otacky vetraku
Přispěvatel: eda Května 26, 2013, 19:20:56
V Mageia 2 jsem používal pwmconfig a při přeinstalaci na Mageia 3 některé větráky nerozeznává. Takže možná viz Ivko.