Mageia Forum
Hardware => Ostatní hardware => Téma založeno: saxon Května 26, 2013, 17:02:42
-
Ahojte. Po probuzeni NB HP 7300 vysoke otacky vetraku. Teploty v normalu. Po restartu to nedela.
-
CTI: http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru
-
Mám to isté, preto neuspávam, ale vypínam. Vtedy to nerobí.
-
Vyreseno preinstalaci na debian 7.
-
Mne to začalo robiť zmenou kernelu na 3.8. Predpokladám, že tam bude pes zakopaný.
-
V Mageia 2 jsem používal pwmconfig a při přeinstalaci na Mageia 3 některé větráky nerozeznává. Takže možná viz Ivko.