Mageia Forum

Ostatní, co se nedá zařadit jinam => Ostatní => Téma založeno: Joelp Března 06, 2013, 18:20:31

Název: povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Joelp Března 06, 2013, 18:20:31
http://obchod.liberix.cz/tricka/17-tricko-mageia.html (http://obchod.liberix.cz/tricka/17-tricko-mageia.html)

(http://obchod.liberix.cz/17-34-thickbox/tricko-mageia.jpg)
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Rellik Března 10, 2013, 16:00:56
Hmm triko OK, ale ta cena je trochu přemrštěná. Takové tričko se dá objednat již od nějakých 150,-kč
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Joelp Března 10, 2013, 16:21:45
Musíš se podívat čím se zabývá Liberix a hned musíš pochopit, proč ja tam taková cena.
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Ivko Března 10, 2013, 16:52:16
Podľa mňa tiež veľa záleží na tom, z čoho to tričko je a koľko vydrží. Toto tu asi nie je iba na jedno leto...
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Joelp Března 10, 2013, 17:11:30
Na webu Liberix se píše:
Citace
Obchod.Liberix.cz
Kupte si open source a podpořte tak jeho vývoj

Tento elektronický obchod nabízí materiály, produkty a služby související s open-source softwarem. Provozuje ho nezisková společnost Liberix, který výnosy používá pro přípravu dalších materiálů, šablon, překlad softwaru a další aktivity související s open source. Nákupem v obchodu podpoříte rozvoj open source v ČR a SR.
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Ivko Března 10, 2013, 17:16:52
Práve preto by som nenadával na cenu. Hlavne že (aspoň čo ja mám skúsenosti), tak poctivé firmy na tieto reklamné účely používajú aj pomerne kvalitné oblečenie.
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: RNA Května 06, 2013, 15:22:02
Keby bolo čierne lebo tmavobarevné, beriem hned. Ta biela sa mi nepáči.
Název: Re:povinná výbava na léto :)
Přispěvatel: Peťoš Června 06, 2013, 22:07:26
Liberix drzi tento web technicky a i financne. Verime tedy, ze nakupem prave v Liberixu pomuzete i tomuto portalu.