Mageia Forum

Hardware => Grafické a televizní karty => Téma založeno: Moje Září 03, 2011, 11:52:11

Název: nVidia 280.13
Přispěvatel: Moje Září 03, 2011, 11:52:11
Dobry den
Nainstaloval jsem si Mageia 1 a vypada velmi dobre 8) Resim vsak jeden problem Rad bych mel nainstalovane posledni ovladace od nVidia (280.13) jen nevim jak na to ???
Muzete mi prosim nekdo poradit ?
Nasel jsem toto http://onse.fi/nvidia-mgabuild/ (http://onse.fi/nvidia-mgabuild/) ale nevim jak to pouzit...
Název: Re:nVidia 280.13
Přispěvatel: Joelp Září 04, 2011, 17:38:10
Doporučoval bych používat distribuční ovladače. Pokud nemáš povoleny zdroje tained a non-free, povol je v MCC. Nastavení zdrojů. A zaktualizuj systém.

Je tam sice starší verze, ale ověřená a funkční. Pokud nevíš co děláš, nedoporučoval bych ruční instalaci ovladačů.

Pokud ale máš pocit že víš co a jak, nebo ti nevadí, že se ti může sesypat grafika, zkus návod od vírobce: http://uk.download.nvidia.com/XFree86/Linux-x86_64/280.13/README/index.html