Mageia Forum

Hardware => Digitální foto a video => Téma založeno: LUTEC Září 01, 2012, 14:58:30

Název: jak spustit avidemux
Přispěvatel: LUTEC Září 01, 2012, 14:58:30
Mam proble s avidemuxem, pridal jsem ho a nemuzu ho nijak spustit. Kdyz v konzoli zadam avidemux tak mi odpovi prikaz nenalezen a v hlavni nabidce taky nikde neni. Nevim kde muze byt chyba.
Název: Re:jak spustit avidemux
Přispěvatel: alda81 Září 01, 2012, 16:10:00
máš sice nainstalovaný avidemux, ale pouze samotný program a konzolovou verzi, pro KDE4 si doinstaluj ještě balíček avidemux-qt, což je GUI (http://cs.wikipedia.org/wiki/Grafick%C3%A9_u%C5%BEivatelsk%C3%A9_rozhran%C3%AD) k tomuto programu založeném na knihovnách Qt4
Název: Re:jak spustit avidemux
Přispěvatel: LUTEC Září 26, 2012, 15:06:13
Díky za radu přišel jsem už na to sám. Jak je možné že konzolova verze nešla spustit z konzole? Na příkaz avidemux by to mělo něco dělat, nebo se pletu?
Název: Re:jak spustit avidemux
Přispěvatel: Yullaw Září 26, 2012, 15:40:35
Díky za radu přišel jsem už na to sám. Jak je možné že konzolova verze nešla spustit z konzole? Na příkaz avidemux by to mělo něco dělat, nebo se pletu?
ano, pleteš, správně se spustí příkazem:
Kód: [Vybrat]
avidemux2_qt4

Název: Re:jak spustit avidemux
Přispěvatel: LUTEC Října 09, 2012, 00:26:29
jo diky za radu, sikovna vec