Mageia Forum

Hardware => Digitální foto a video => Téma založeno: Jan Macoun Srpna 27, 2012, 21:36:48

Název: Imagination - program na výrobu slideshow
Přispěvatel: Jan Macoun Srpna 27, 2012, 21:36:48
V případě potřeby mi systém Mageia 2 s nastavenými  standardními repositáři nabídne verzi Imagination 2.1. Aplikace je funkční, ale až do chvíle, kdy, po hodinách strávených se srovnáváním snímků, úpravách zvuku atd., se pokusím dílo vyexportovat. Vše se tváří korektně jen s tím detailem, že se konečný soubor nevytvoří. Při spuštění aplikace z terminálů je vypsán text "(imagination:5682): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed", nicméně aplikace se spustí. Zkoušel jem kompilovat "stabilní verzi 3.0, ale pro velké množství závislostí jsem proces vzdal. Jde o chybu jen na mém PC? Proč v repozitáři neexistuje nová verze programu Imagination 3? (funkční mám verzi 1.5).
Název: Re:Imagination - program na výrobu slideshow
Přispěvatel: Yullaw Srpna 27, 2012, 21:56:19
Novější verze je už v cauldronu: imagination-3.0-1.mga3.i586.rpm
Název: Re:Imagination - program na výrobu slideshow
Přispěvatel: Peťoš Srpna 28, 2012, 09:23:51
Zkoušel jem kompilovat "stabilní verzi 3.0, ale pro velké množství závislostí jsem proces vzdal.
Mrknu na to a uvidim, pokusim se to dat do sveho repozitare (http://petos.cz/rpms). Ale UPC uz zase nefunguje, takze proste casem... az to pujde.

Proč v repozitáři neexistuje nová verze programu Imagination 3? (funkční mám verzi 1.5).
Protoze Mageia neni rolling-up distro (http://en.wikipedia.org/wiki/Rolling_release).