Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Síť a Internet => Téma založeno: qm Července 30, 2012, 19:20:39
-
Zdravim,
chcel by som rozbehat xampp, avsak dostavam hlasku
"XAMPP is currently only availably as 32 bit application. Please use a 32 bit compatibility library for your system."
(libSDL nepomohlo a ia32-libs neviem najst v mageia repozitaroch)
Ako dalej?
-
A obyčejný apač s Mysql nestačí? Server, je už od instalace systému dostupný. Stačí pouze přidat PHP a zmíněné Mysql. Navíc podle hlášky, nejde standardně xammp nainstalovat na 64bit systém, který nejspíš máš...
-
Vyhodou xampp je, ze ma klikatka, kde sa daju nastavovat/povolovat/zakazovat jednotlive veci v apache/php/mysql len zaskrnutim policok a tak (bo s lamp nemam skusenosti). Proste nemusim vediet co kde je a co vlastne existuje, len nabehnem mysou a povolim/zakazem veci podla navodu.
Nasiel som workaround pre Ubundu a Fedoru, tak reku, ze ci niekto nevie ako na to aj v mageii.
-
Pro nastavení serveru používám Webmin. A umí víc než to, je to v podstatě takový správce systému... Pokud ti ale vyhovuje xampp, tak s tím neporadím... :(