Mageia Forum

Hardware => Připojení k síti => Téma založeno: strublos Července 23, 2012, 09:36:12

Název: USB over IP
Přispěvatel: strublos Července 23, 2012, 09:36:12
Ahoj, nemůžu najít balíček usbip je potřeba, je potřeba jej sám kompilovat?

Díky za info

Mga 1, 32 bit, xfce
Název: Re:USB over IP
Přispěvatel: Joelp Července 24, 2012, 09:45:12
jestli mě zrak neklame, měl by být v kernelu
Název: Re:USB over IP
Přispěvatel: strublos Července 24, 2012, 10:24:19
Ale jak spustím démona usbip nebo jestli tam je, jak s tím dál pracovat?
Díky