Mageia Forum
Hardware => Připojení k síti => Téma založeno: strublos Července 23, 2012, 09:36:12
-
Ahoj, nemůžu najít balíček usbip je potřeba, je potřeba jej sám kompilovat?
Díky za info
Mga 1, 32 bit, xfce
-
jestli mě zrak neklame, měl by být v kernelu
-
Ale jak spustím démona usbip nebo jestli tam je, jak s tím dál pracovat?
Díky