Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Software - ostatní => Téma založeno: novas33 Června 10, 2012, 15:21:02

Název: Kmail
Přispěvatel: novas33 Června 10, 2012, 15:21:02
Ahoj
používáte jestě někdo v KDE Kmail a Kontact?
Do této verze funguloval v pohodě.Udělal jsem čistou instalaci i s vymazáním domovského adresáře a při nastavení emailového účtu si kmail nepamatuje hesla,po zapnutí počítače musím vždycky znovu napsat heslo.Když kliknu v programu třeba na složku příchozí,tak se složky začnou přehazovat mezi sebou.
Díky za odpověď
Název: Re:Kmail
Přispěvatel: alda81 Června 10, 2012, 15:41:29
předpokládám, že máš už Mageiu 2, bo v patičce máš zatím pouze první verzi

s tím heslem by se mělo jednat o bug přímo v kmailu (KDE4) napříč všemi distribucemi se stejnou verzí kmailu, viz. https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=300933, nějaké řešení je v té odkazované bugzille - viz. poslední příspěvky

to ostatní bude zřejmě něco podobného, nepoužívám, nemůžu potvrdit, asi ti nezbude než čekat na aktualizaci, případně ještě důkladněji než já pohledat v bugzille a chybu nahlásit
Název: Re:Kmail
Přispěvatel: novas33 Června 10, 2012, 15:55:27
předpokládám, že máš už Mageiu 2, bo v patičce máš zatím pouze první verzi

s tím heslem by se mělo jednat o bug přímo v kmailu (KDE4) napříč všemi distribucemi se stejnou verzí kmailu, viz. https://bugs.kde.org/show_bug.cgi?id=300933, nějaké řešení je v té odkazované bugzille - viz. poslední příspěvky

to ostatní bude zřejmě něco podobného, nepoužívám, nemůžu potvrdit, asi ti nezbude než čekat na aktualizaci, případně ještě důkladněji než já pohledat v bugzille a chybu nahlásit
Díky za odpověď je to přesně ten problém,nedá se nic dělat snad se to vyřeší aktualizacema.Zatím budu používat Thunderbird.