Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Zpracování zvuku => Téma založeno: z.pepa Května 27, 2012, 11:39:10
-
Hezký den všem,
oproti MGA1 mi v MGA2 zvuk u některých mp3 (u filmů ne) zvuk chrastí, především ve chvíli, kdy jsou výrazné basy.
Zkoušel jsem s i bez PulseAudio a výsledek je stále stejný.
Neví někdo čím by to mohlo být? Chybí mi nějaký plugin?
-
EDIT: jen doplňuji, že v Kaffein je vše OK.
-
Pravděpodobně přebuzený výstup u nízkých frekvencí. Nemáš zapnuté v přehrávači nějaké zvýraznění basů, ekvalizér nebo něco podobného?
-
Bylo to ono, v defaultu jsme měl nastaveno Maxibass.
Moc děkuju.