Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Zpracování zvuku => Téma založeno: z.pepa Května 27, 2012, 11:39:10

Název: Zvuk "chrastí" VLC
Přispěvatel: z.pepa Května 27, 2012, 11:39:10
Hezký den všem,

oproti MGA1 mi v MGA2 zvuk u některých mp3 (u filmů ne) zvuk chrastí, především ve chvíli, kdy jsou výrazné basy.

Zkoušel jsem s i bez PulseAudio a výsledek je stále stejný.

Neví někdo čím by to mohlo být? Chybí mi nějaký plugin?
Název: Re:Zvuk "chrastí" VLC
Přispěvatel: z.pepa Května 27, 2012, 11:46:54
EDIT: jen doplňuji, že v Kaffein je vše OK.
Název: Re:Zvuk "chrastí" VLC
Přispěvatel: paur Května 27, 2012, 12:52:05
Pravděpodobně přebuzený výstup u nízkých frekvencí. Nemáš zapnuté v přehrávači nějaké zvýraznění basů, ekvalizér nebo něco podobného?
Název: Re:Zvuk "chrastí" VLC
Přispěvatel: z.pepa Května 27, 2012, 14:19:48
Bylo to ono, v defaultu jsme měl nastaveno Maxibass.
Moc děkuju.