Mageia Forum

Uživatelské aplikace => Zpracování zvuku => Téma založeno: z.pepa Května 26, 2012, 10:00:03

Název: Totem - bez ikon
Přispěvatel: z.pepa Května 26, 2012, 10:00:03
Hezký den všem,

po upgradu (nová instalace) na MGA2 mi chybí v Totemu ikonky play, stop...

Ví někdo jaký balíček si mám doinstalovat?

Předem děkuji za odpověď

Název: Re:Totem - bez ikon
Přispěvatel: z.pepa Května 26, 2012, 11:23:12
Už jsem to našel je to: gnome-icon-theme-symbolic