Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Zpracování zvuku => Téma založeno: z.pepa Května 26, 2012, 10:00:03
-
Hezký den všem,
po upgradu (nová instalace) na MGA2 mi chybí v Totemu ikonky play, stop...
Ví někdo jaký balíček si mám doinstalovat?
Předem děkuji za odpověď
-
Už jsem to našel je to: gnome-icon-theme-symbolic