Mageia Forum

Hardware => Tiskárny a skenery => Téma založeno: vichv Března 30, 2012, 20:22:41

Název: scener canon LiDe 110, 210
Přispěvatel: vichv Března 30, 2012, 20:22:41
Ahojky,potřeboval bych poradit jestli jsou scenery Lide 110, nebo Lide 210 podporovány. případně který mi ze současných scerů poradíte.
Díky VíchV
Název: Re:scener canon LiDe 110, 210
Přispěvatel: Peťoš Března 30, 2012, 22:48:46
Mrkni na http://www.sane-project.org/sane-mfgs.html#Z-CANON
ale pred Canonem bych dal prednost napr. HP. S Canonem mam velmi spatne zkusenosti. Super fotaky, mizerna podpora v Linuxu - nebrat ;)
Název: Re:scener canon LiDe 110, 210
Přispěvatel: vichv Března 31, 2012, 11:41:07
Díky, to je druhá možnost, kterou jsem zvažoval HP.
Tiskárnu HP mám a je OK, tisknu po síti bez problému.
Má někdo nějaký konkrétní konkrétní tip na scener od HP? 
Díky VV
Název: Re:scener canon LiDe 110, 210
Přispěvatel: Peťoš Března 31, 2012, 12:10:01
Pohledej, ktery scaner ma podporu v HPLIP. Potom cokoli...
http://hplipopensource.com/hplip-web/supported_devices/index.html

Opet, projekt SANE.