Mageia Forum
Hardware => Tiskárny a skenery => Téma založeno: starsi Února 14, 2012, 09:44:37
-
Mám scaner Artec AN12E plus. Viem že patrí do skupiny nepodporovaných scanerov, tak ho zatial používam len s win.... Ale nevzdávam sa :D. Idem laborovať ;)
Ak ste niekto prišiel na to ako ho spojazdniť dajte vedieť. :)