Mageia Forum
Uživatelské aplikace => Kancelářské aplikace => Téma založeno: Rutoslav Srpna 14, 2019, 22:12:32
-
Zdravím,
MG7, 64 bit
Otevřel jsem poprvé office a místo ikon nástrojů mám jenom jejich vyvolávací tečky. Nevíte, co s tím prosím? viz příloha. Děkuji.
edit: označeno jako vyřešeno
-
Zkus v nastavení vybrat jinou sadu nebo velikost ikon. Viz. příloha
-
Super, děkuji. Hledal jsem to, marně, úplně někde jinde. Vyřešeno.