Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na pravé ruce? (číslem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Petr Chromec
« kdy: Červenec 02, 2021, 14:27:18 »

Panove tak nevim co presne se zmenilo ale jak mi tahle multifunkce nechtela scanovat tak dnes jsem jen tak klikl na scan a ejhle, uz funguje vsechno... Tisk i scan pres Wifi... Docela me stvalo scanovat na ni pres appku v mobilu a vysledek si posilat mailem...  ;D ;D
Poslal: Mil
« kdy: Červen 12, 2021, 10:02:38 »

Tak nakonec naprosto jednoduché. Díky moc. Nebylo třeba nic nastavovat, jen zjistit IP adresu přímo z tiskárny a přes MCC přidat tiskárnu.Pár kliknutí a hotovo. Dokonce se povedlo (přes pár chybových hlášek) zprovoznit i skenování. Funguje Skenování dokumentů i XSane. Paráda. Snad to vydrží. Ještě jednou dík.
Poslal: Mil
« kdy: Červen 11, 2021, 18:30:28 »

No to nevím, jak se dělá. Ale člověk se stále něco učí. Prvně se zeptám, pokud bych to takto změnil, zda nehrozí, že pak nebude fungovat na jiných systémech a zařízeních, kde už je zprovozněná (tablety, PC s Win apod.)
Toto se Mageie nedaří. Win - nainstaluju jeden exe a vše funkční. Android - nainstaluju jednu app a tisknu. Linux Mint - nemusím vůbec nic a tiskárna funguje. Tady je to porod. Ach jo.
Poslal: Ivko
« kdy: Červen 10, 2021, 22:40:49 »

Ja to robím takto:
Na tlačiarni mám nastavenú manuálne IP adresu napevno. Potom vo vyhľadávaní tlačiarne na PC naťukám priamo túto nastavenú IP adresu a počítač na nej bez problému nájde tlačiareň (nemusím pripájať ani káblom, nastavujem priamo cez wi-fi.
Nikdy som nemal problém tlačiť. A to takto bežím na viacerých počítačoch na viacerých tlačiarňach, vo viacerých vnútorných sietiach a zatiaľ som nezaznamenal žiaden problém.
Poslal: Mil
« kdy: Červen 10, 2021, 18:37:55 »

Nainstaloval jsem MGA 8 - čistá instalace na nový PC. Nejde mi zprovoznit tisk přes wifi. Postup přes HP device manager - okno 1/3 - zvolím že chci tiskárnu přes wifi, přes toto okno se otevře nové okno 1/5 - připojit kabelem ,2/5 vyberu nabízenou nalezenou tiskárnu, 4/5 vyplním heslo k wifi,5/5- napíše mi to, že vše OK, ať odpojím kabel. Dokončit - pak se toto okno průvodce zavře. Ale mám tam stále první okno průvodce, kde píše, že není žádné zařízení nainstalováno a jede to celé dokola. Jakýsi HP-doctor konzole vypisuje spoustu chyb, ze kterých nejsem moudrý.