Poslal: Jaroslav Šolc
« kdy: Února 19, 2012, 20:28:28 »Dík, zkusím si Evince nainstalovat, v Ubuntu, které jsem si chtěl vyzkoušet, Evince je již nainstalováno a vidím je např. v PCmanfm i Thunar, ale ne v Dolphin a Konqueror. V Mageia jsem zatím používal Okular.

