Poslal: starsi
« kdy: Února 14, 2012, 09:44:37 »Mám scaner Artec AN12E plus. Viem že patrí do skupiny nepodporovaných scanerov, tak ho zatial používam len s win.... Ale nevzdávam sa
. Idem laborovať 
Ak ste niekto prišiel na to ako ho spojazdniť dajte vedieť.
. Idem laborovať 
Ak ste niekto prišiel na to ako ho spojazdniť dajte vedieť.


