Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: Ivko
« kdy: Prosince 15, 2011, 10:38:55 »

Žeby nastavenie zvukových zariadení v Ovládacom centre a v samotnom Skype???
Poslal: starsi
« kdy: Prosince 15, 2011, 04:16:13 »

Pred 2 dňami som náhodou zistil jeden malý problém s prenosom zvuku cez skype, ktorý som kedysi používal. O čo ide. Keď ukážete myšou na nejaký mp3 súbor začne sa vám automaticky tento súbor prehrávať. To mi funguje celkom bez závad. Keď som s niekým hovoril cez skype a ukázal na nejaký takýto súbor myšou tak ho dotyčný tiež počul, pritom sme mohli spolu rozprávať. Lenže teraz mi toto nefunguje a ide zvuk len cez skype, alebo prehráva, ale len vtedy ak mám zvuk na skype vypnutý. Zatiaľ som to neriešil ale už len zo zvedavosti by som sa chcel v tom povŕtať.  :) , ale neviem ako.  :D