Pred 2 dňami som náhodou zistil jeden malý problém s prenosom zvuku cez skype, ktorý som kedysi používal. O čo ide. Keď ukážete myšou na nejaký mp3 súbor začne sa vám automaticky tento súbor prehrávať. To mi funguje celkom bez závad. Keď som s niekým hovoril cez skype a ukázal na nejaký takýto súbor myšou tak ho dotyčný tiež počul, pritom sme mohli spolu rozprávať. Lenže teraz mi toto nefunguje a ide zvuk len cez skype, alebo prehráva, ale len vtedy ak mám zvuk na skype vypnutý. Zatiaľ som to neriešil ale už len zo zvedavosti by som sa chcel v tom povŕtať.

, ale neviem ako.
