Poslal: karel kudrna
« kdy: Dubna 02, 2015, 13:07:35 »No a kde jsem byl... sežral mně Život, hrozná bestie, zabít to nejde, ubránit se taky ne... ale teď mně vyblinkal 


no snadsi něco pamatuju... ještě musím vydělat na jinej počítač, tenhle furt okupuje rodina...

Zdravíčko, chci pozdravit všechny známé... kája se vrací do budky!Vítej!vím že mám áčko... tak zdar!
Kde jsi jako byl??
To jsi mě na wiki musel nechat samotného? 




vím že mám áčko... tak zdar!