Poslal: Yullaw
« kdy: Července 28, 2014, 18:47:18 »Přišel mi mail, buhužel v TurboPrintu žádný ovladač není dostupný a ani není/nebude v plánu.
Citace
Dear Sir,
thank you for your inquiry!
Unfortunately no TurboPrint driver for this printer is available or planned.
Best regards
Florian Zeiler


Instalátor si ji najde i identifikuje, ale není ovladač. S programem XSane komunikuje, takže ji mohu použít zatím jen jako scanner. S tiskárnou Canon MP550 to bylo podobné, nějaké komplikované řešení jsem nakonec v Mageia 3 našel a v Mageia 4 už šla instalovat automaticky. Díky za radu.