Poslal: Hanz
« kdy: Dubna 02, 2014, 21:52:43 »Já bych měl ještě takovou poznámku k těm méně drastickým metodám.
A to smazání tohoto adresáře:
~/.kde4/share/config/
Toto restartuje pouze nastavení KDE4. Stačí to pak naklikat zpět. Vše tam zůstane např. ikony, témata, widgety apod. V podstatě nepřijde o žádné data...
A to smazání tohoto adresáře:
~/.kde4/share/config/
Toto restartuje pouze nastavení KDE4. Stačí to pak naklikat zpět. Vše tam zůstane např. ikony, témata, widgety apod. V podstatě nepřijde o žádné data...


