Odpověď

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Kolik má průměrný člověk prstů na rukou? (slovem):
Po dnu přijde:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: tomyp
« kdy: Února 02, 2014, 00:13:34 »

odpovím si sám, protože jsem šikovný pionýr

tak už je vyřešeno měl jsem chybu v souboru config - místo privátního tam byl veřejný(facka, facka ta ostuda)  ;D  ;D

EDIT:[Vyřešeno]
Poslal: tomyp
« kdy: Února 01, 2014, 21:00:36 »

Zdravím,
potřebuji konzultaci:

rozchodil jsem si ssh na serveru, ale nechci mít povolené povolené přihlašování pomocí hesla, pouze pomocí klíče.

problém mám v  tom, že při generování klíčů pomocí  ssh-keygen odentruju prázdné heslo, a při přihlášení dostanu stejně žádost na heslo ke klíči.

odentruju to třikrát(počet pokusů) a skončím u hesla uživatele, pod kterým se přihlašuji a přihlásim se. - tedy ssh funguje

ssh -v mi vypisuje špatné heslo, i když tam nemá být žádné

zkusil jsem vygenerovat nové klíče s heslem, ale ta samá chyba - špatné heslo a skončím u přihlášení heslem uživatele.

záhada. z googla jsem nic zajímavého nevydoloval

EDIT:[Vyřešeno]