Poslal: tomyp
« kdy: Února 02, 2014, 00:13:34 »odpovím si sám, protože jsem šikovný pionýr
tak už je vyřešeno měl jsem chybu v souboru config - místo privátního tam byl veřejný(facka, facka ta ostuda)

EDIT:[Vyřešeno]
tak už je vyřešeno měl jsem chybu v souboru config - místo privátního tam byl veřejný(facka, facka ta ostuda)

EDIT:[Vyřešeno]

